24 kwietnia 2023 – Mistrzynie województwa

21 kwietnia 2023 roku w Adamowie odbył się finał Wojewódzkiej Licealiady w drużynowych biegach przełajowych. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły, po uprzednim zwycięstwie na niższych szczeblach, zakwalifikowała się do zawodów wojewódzkich. W pięknym stylu drugi rok z rzędu zdobyła złoty medal. Zespół tym samym awansował do Ogólnopolskich Drużynowych Biegów Przełajowych, które odbędą się w Bydgoszczy 27 kwietnia 2023 roku. Drugie miejsce zajęła drużyna z Hrubieszowa, a trzecie – dziewczęta z Białej Podlaskiej. W zawodach startowało 8 zespołów z sześciu rejonów. Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice: Marlena Tyszko II C, Natalia Metner II F, Oliwia Leleń II E, Kinga Cich I B, Anastasiia Honchar I H, Oliwia Rożek I H, Roksana Rożek III B. W Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych w biegu na 1000m Marlena Tyszko zajęła III miejsce.

Opiekunem drużyny jest pani Izabela Skakuj.