25 listopada 2023 – Sukcesy naszych pływaków

23 listopada 2023 r. na pływalni w Kraśniku odbył się półfinał Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu. Startowały w nim drużyny z powiatów biłgorajskiego, lubelskiego, janowskiego i kraśnickiego. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. W wyścigach sztafetowych dziewczęta zwyciężyły, a chłopcy zajęli II miejsce. Obie drużyny zapewniły sobie awans do zawodów finałowych.

WYNIKI DZIEWCZĄT:

Sztafeta 6×50 m stylem dowolnym

I miejsce – Anna Jonik, Alicja Pieczykolan, Hanna Wasąg, Kinga Cich, Kornelia Jagucak, Martyna Łyczak oraz Amelia Mazurek i Natalia Budzyńska

WYNIKI CHŁOPCÓW:

Skład sztafety chłopców: Radosław Oszajca, Oskar Kłyż, Miłosz Jagosiak, Maksymilian Pawlos, Paweł Wołoszyn i Wojciech Papierz.

W konkurencjach indywidualnych: Maksymilian Pawlos na dystansie 50 m stylem motylkowym – uplasował się na III miejscu, w wyścigu w stylu klasycznym wystartowali: Paweł Wołoszyn – II miejsce i Radosław Oszajca – IV miejsce, a w wyścigu stylem dowolnym płynął Wojciech Papierz i ukończył konkurencję na drugiej pozycji.

Opiekunami uczniów byli nauczyciele: pani Urszula Iwańska i pan Wojciech Krawiec.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!